Suplementacja kolagenu

Kolagen jest produkowanym przez organizm białkiem. Spaja on ze sobą komórki obecne w ciele oraz jest budulcem skóry, kości, zębów, ścięgien czy rogówki oka. W medycynie estetycznej używany jest od niemal 30 lat. Jest nietoksyczny i zgodny ze wszystkimi organizmami, co określamy mianem – biozgodności. Odpowiada za elastyczność oraz wytrzymałość skóry, a także stanowi główny budulec organizmów żywych. Proces starzenia się jest nieunikniony, ale jeśli chcemy pozytywnie wpłynąć na naszą skórę, najlepszą decyzją będzie suplementacja witamin i minerałów wzbogaconych kolagenem.

Kolagen jako suplement diety

Kolagen przez swoją wysoką masę cząsteczkową, nie wchłania się przez skórę. Kremy z kolagenem, dają jedynie chwilowy efekt w postaci hydrofilowego filmu.

Suplementacja kolagenu – dlaczego warto?

Każdy kiedyś się zestarzeje, dlaczego jednak nie spowolnić tego procesu naturalnymi sposobami? Este Synergy jako suplement diety, zawiera witaminy i minerały, które wspomagają naszą skórę. Dodatkowo zawiera też kolagen i kwas hialuronowy. Nie może być jednak idealnie. Z wiekiem pokłady kolagenu w naszym organizmie maleją. Nasze włosy stają się coraz bardziej matowe, paznokcie łamliwe, a skóra traci jędrność. Dlatego powinniśmy pomyśleć o wdrożeniu suplementacji. Bo przecież, co nas nie zabije, to nas wzmocni. Stosowanie kolagenu jako suplementu diety wiąże się z samymi plusami. Więcej informacji na ten temat możemy znaleźć na stronie https://estesynergy.com/suplementacja-kolagenu/. Suplement diety Este Synergy, jest oparty na witaminach (tzw. urodowych), minerałach wzbogaconych kolagenem i kwasem hialuronowym, a jego działanie potwierdzają konsumenci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here