Peruki typu lace front – Twoja druga skóra

0
848

Utrata włosów dla większości osób jest ogromną traumą. Niezależnie od płci i wieku, widoczne gołym okiem przerzedzenie do niedawna bujnej fryzury obniża poziom życia i pewność siebie, negatywnie wpływa na poczucie własnej wartość. Nieocenioną pomocą w powrocie do normalnego funkcjonowania okazują się być nowoczesne peruki lace front.

Nowe włosy

Świat peruk szybko się zmienia, a nowoczesne wyroby perukarskie mogą pochwalić się naprawdę wysoką jakością. W nowoczesnych salonach perukarskich znaleźć możemy wysokiej klasy produkty, które z powodzeniem zastępują utracone włosy. Wśród ogromu dostępnych modeli peruk naturalnych oraz syntetycznych szczególnie wyróżniają się modele typu lace front dające rezultat tak zwanego „naturalnego czoła”.

Peruki cenione są przede wszystkim za swój wygląd do złudzenia przypominający włosy rosnące na głowie. Maksymalnie naturalny efekt producentom udało się osiągnąć dzięki osadzeniu pasm na bardzo delikatnej siateczce (french lace), która zlewa się ze skórą, stając się niemal niewidoczną. Włosy tkane przy brzegu podstawy są rzadsze i cieńsze, co umożliwia swobodne odkrycie czoła. Co więcej, w perukach lace front pasma nie mają określonego kierunku tkania. W efekcie osoba nosząca perukę może eksperymentować z fryzurą i dowolnie zaczesywać przedziałek. Dzięki zastosowaniu specjalnych taśm lub niepodrażniających skóry głowy klejów peruki nie zmieniają swojego położenia, ściśle przylegając do skalpu.

Proste triki dla jeszcze lepszego efektu

Peruka będzie jeszcze lepiej zlewać się ze skórą głowy, kiedy jej brzeg pokryjemy delikatnie podkładem i pudrem. Jeśli model nie jest idealnie dopasowany, warto maksymalnie obciąć siateczkę, aby włosy całkowicie ją przykrywały. Jeśli zdecydujesz się na ten krok, uważaj, aby nie naruszyć obszaru, gdzie tkane są najkrótsze włosy.

Peruki Sklep Kraków
Szlak 24

31-153 Kraków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here