Medycyna estetyczna

Interesuje cię medycyna estetyczna i szukasz nieinwazyjnego zabiegu na początek przygody z nią? Pragniesz wyraźnie odmłodzić skórę twarzy? Cryolift, lifting powiek z użyciem Plasmy IQ, a może zabieg przy pomocy lasera frakcyjnego? Sposobów odmładzania naszej skóry jest naprawdę wiele. W tym artykule opowiem o tym ostatnim. Zapraszamy do lektury wszystkie te z was, które pragną podkreślić swoje naturalne piękno.

Nowoczesne rozwiązania

Kiedy mowa idzie o medycynie estetycznej to nie sposób pominąć tematu jednego z jej podstawowych narzędzi, czyli lasera frakcyjnego. Bez niego ciężko bowiem sobie wyobrazić jej współczesne oblicze. I to prawie że dosłownie!

Laser który odmładza

Laser frykcyjny służy do tzw. resurfacingu, czyli procesu odmładzania skóry, a także usunięcia i zniwelowania jej niedoskonałości. Przede wszystkim stosowany jest do usunięcia tzw. kurzych łapek, czyli zmarszczek wokół oczu, ale też wyrównania kolorytu skóry, usuwania blizn, oraz zmian pigmentowych. Pod pojęciem resurfacingu kryje się również nieoperacyjny lifting twarzy, dostępny w niemal każdym szanującym się centrum medycyny estetycznej. Razem z cryoliftem i liftingiem powiek przy użyciu Plasmy IQ, stanowi jeden z najpopularniejszych zabiegów odmładzających skórę twarzy. Oto medycyna estetyczna na miarę XXI wieku!

Pełne bezpieczeństwo

Jest to również jeden z najbezpieczniejszych zabiegów, idealny dla osób które w celu „odmładzania” nie chcą zdecydować się na bardziej radykalne kroki. Co istotne jego stosowanie daje niewiele efektów ubocznych, a proces gojenia po nim jest wyjątkowo krótki. W porównaniu do innych zabiegów jest też stosunkowo tani i szybki, gdyż aby uzyskać pożądany efekt wystarczy zaledwie kilka sesji w miesięcznych odstępach, trwających godzinę każda.

Oczywiście aby zobaczyć pełne efekty zabiegu musi minąć pewien czas, jednak jest on nieporównywalnie krótszy, niż przy innych zabiegach estetycznych. Z poniższego akapitu dowiecie się na czym polega fenomen jego skuteczności, którego doświadczyło już tak wiele z nas.

Dlaczego jest tak skuteczny?

Jeśli chodzi o samą technologię zabiegu to jest ona bardzo zaawansowana. Opiera się na działaniu wiązek światła wydzielanych z głowicy lasera frakcyjnego, które usuwają stare, uszkodzone komórki i pobudzają procesy regeneracji, ujędrniając tym samym skórę w obrębie twarzy, dekoltu i szyi, co ma niebagatelne znaczenie dla pięknego i młodego wyglądu. To właśnie te obszary są najważniejszym wyznacznikiem młodego wyglądu, dlatego też muszą być odpowiednio i kompleksowo odmłodzone.

Biorąc pod uwagę wszystkie plusy i niewielką ilość minusów, resurfacing za pomocą lasera frakcyjnego wydaje się być idealnym wręcz „wstępem” do medycyny estetycznej. Dopiero po nim warto sięgać po bardziej zaawansowane zabiegi. Pamiętajmy jednak, iż żadne z nich nie są zabiegami inwazyjnymi, tak jak ma to miejsce w przypadku chirurgii plastycznej, która może trwale uszkodzić nasze ciało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here