Jakie są korzyści z posiadania pakietu medycznego?

Abonament medyczny to jedno z najczęściej oferowanych świadczeń pozapłacowych. Pracodawcy chcą w ten sposób pozyskać wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Pakiet medyczny to nie tylko dodatkowy benefit, ale również komponent strategii marketingowej konkretnej firmy, czy też przedsiębiorstwa.

Wolny rynek

Chcąc pozyskać najlepszego specjalistę w danej dziedzinie, nie wystarczy oferta wysokiego wynagrodzenia. Pakiety medyczne są skutecznym sposobem, by zachęcić daną osobę do podjęcia pracy w naszej firmie. Warto również zadbać o to, by opieką lekarską została objęta również rodzina osoby, którą planujemy zatrudnić. Rodzaj świadczenia należy dostosować jednak do możliwości finansowych firmy. Szeroki wybór abonamentów medycznych znaleźć można na stronie internetowej cmp.med.pl

Korzyści dla pracownika

Prywatne świadczenia medyczne, czyli pakiety medyczne, umożliwiają dostęp do wykwalifikowanej kadry lekarskiej nie tylko pracownikowi, ale nierzadko również jego rodzinie. W ramach abonamentu można wykonać profilaktyczne badania laboratoryjne, szczepienia ochronne, itp. Pracownik może również skorzystać z usług stomatologicznych oraz rehabilitacyjnych. W ramach pakietu medycznego osobie zatrudnionej przysługuje nielimitowana liczba wizyt u lekarza internisty. Usługi świadczone się nie tylko w miejscu zamieszkania, ale innych miastach na terenie naszego kraju. W zależności od rodzaju pakietu, zakupionego przez daną firmę, pracownik może skorzystać ze specjalistycznej opieki medycznej bez uciążliwego czekania na termin wizyty w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Firmy, oferujące abonamenty, umożliwiają wygodną konsultację i szybki odbiór wyników poszczególnych badań.

Inwestycja dla firmy

Lepszy pakiet medyczny to większa szansa na pozyskanie wykwalifikowanego pracownika. Zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej generuje przyszłe zyski firmy, gdyż w przypadku zachorowań, zatrudnione osoby będą mogły liczyć na skuteczną interwencję lekarską. Wydatki, związane z zakupem abonamentów medycznych, można wliczyć w koszty prowadzenia działalności firmy. Co więcej, pracownik objęty świadczeniem pozapłacowym, będzie czuł się związany ze swoim miejscem pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here